Tlačový list poštových známok pri príležitosti 10. výročia účinnosti zákona o pamäti národa

Pri príležitosti 10. výročia účinnosti zákona o pamäti národa vydal Ústav pamäti národa prostredníctvom Poštovej filatelistickej služby (POFIS) Slovenskej pošty a. s. tlačový list poštových známok.

Tlačový list pozostáva z ôsmych platných poštových známok, ktoré vyšli pri príležitosti 40. výročia založenia Zväzu slovenských filatelistov. Známky majú na kupóne zobrazené výročné logo ÚPN. Pozdĺžne zobrazené výročné logo ÚPN je aj na pravej strane tlačového listu. V ľavom dolnom rohu je umiestnené poradové číslo tlačového listu.

Tlačový list vychádza v náklade 300 ks. Prvých 150 kusov dostanú osobnosti verejného a politického života, ale aj podporovatelia ÚPN a myšlienky vyrovnávania sa s dobou neslobody.

Zvyšných 150 ks ponúka ÚPN filatelistom, zberateľom, ale aj laickej verejnosti. Cena vrátane pekného modrého prebalu so striebristým výročným logom ÚPN je 10 €.

Tlačový list je možné objednať na adrese: info(zavináč)upn.gov.sk a vyzdvihnúť osobne v podateľni ÚPN alebo poštou na dobierku. Na osobu možno objednať najviac 5 ks, aby bolo možné uspokojiť čo najväčší počet záujemcov. Na základe zmluvy s POFISom sa po vypredaní zásob nebude tlačový list už ďalej tlačiť a distribuovať.

Tlačový list 10. výročia účinnosti zákona o pamäti národa
Tlačový list 10. výročia účinnosti zákona o pamäti národa

Obálka 10. výročia účinnosti zákona o pamäti národa
Obálka 10. výročia účinnosti zákona o pamäti národa

Vytlačiť