Pracovná ponuka na pozíciu samostatný odborný referent/ samostatná odborná referentka Oddelenia fondov a zbierok Archívu ÚPN

Ústav pamäti národa vyhlasuje výberové konanie na pozíciu samostatný odborný referent/ samostatná odborná referentka Oddelenia fondov a zbierok Archívu ÚPN.

Náplň práce:
Spracovanie archívnych dokumentov a tvorba analytických a syntetických archívnych pomôcok, vybavovanie úradnej agendy a správa spisov, realizácia akvizičnej činnosti, vedenie evidencií k archívnym dokumentom, podieľanie sa na vedeckej, edičnej, osvetovej a vzdelávacej činnosti Archívu ÚPN.

Požadujeme:

Vzdelanie:
- VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore Archívnictvo (Archívnictvo a PVH, Archívnictvo a História) alebo v odbore História, prípadne v inom humanitnom odbore s minimálne 5 ročnou praxou s inventarizáciou archívnych fondov a zbierok v archíve.

Pracovné predpoklady:
- ovládanie PC na používateľskej úrovni;
- ovládanie MS Office;
- prax v odbore.

Osobnostné predpoklady:
- bezúhonnosť;
- schopnosť pracovať v kolektíve;
- komunikatívnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, presnosť, samostatnosť.

Ponúkame:

Druh pracovného pomeru:
- hlavný pracovný pomer na dobu určitú 1 rok s možnosťou predĺženia a skúšobnou dobou 3 mesiace.

Základný plat (brutto):
- 1150 EUR (po skúšobnej dobe možnosť osobného ohodnotenia).

Informácia o výberovom konaní:
V prípade záujmu zašlite do 16. novembra 2022 na nižšie uvedenú e-mailovú adresu: žiadosť o zaradenie do výberového konania, profesijný životopis, doklad o najvyššom ukončenom vzdelaní a súhlas so spracovaním osobných údajov.
Do predmetu správy uveďte: Oddelenie fondov a zbierok A ÚPN.

Termín nástupu: ASAP

Kontakt:
maria.mlynkova@upn.gov.sk

Vytlačiť