Pracovná ponuka na pozíciu samostatný odborný referent/ samostatná odborná referentka

Tlačový referát Kancelária ÚPN
Ústav pamäti národa vyhlasuje výberové konanie na pozíciu samostatný odborný referent/ samostatná odborná referentka tlačového referátu Kancelárie ÚPN.

Náplň práce:
Zabezpečenie prípravy a vydávania oficiálnych informácií Ústavu pamäti národa (ÚPN), organizovanie a príprava stretnutia so zástupcami médií, koordinácia mediálnych výstupov, monitorovanie periodickej a neperiodickej tlače a elektronických médií, zabezpečovanie dokumentácie a správa publikovaných informácií ÚPN, koordinácia a uverejňovanie informácií na Intranete, webovom sídle ÚPN a sociálnych sieťach.

Požadujeme:

Vzdelanie:
- vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v humanitnom odbore.

Pracovné predpoklady:
- ovládanie PC na používateľskej úrovni;
- znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni;
- vodičský preukaz skupiny B;
- záujem o dejiny 20. storočia výhodou.

Osobnostné predpoklady:
- bezúhonnosť;
- kultivovaný prejav;
- schopnosť pracovať v kolektíve;
- pozitívny prístup k práci s ľuďmi;
- organizačné schopnosti a zručnosti;
- komunikatívnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, presnosť, samostatnosť.

Informácia o výberovom konaní:
V prípade záujmu zašlite do 19. marca 2023 na nižšie uvedenú e-mailovú adresu: žiadosť o zaradenie do výberového konania, profesijný životopis, doklad o najvyššom ukončenom vzdelaní a súhlas so spracovaním osobných údajov.
Do predmetu správy uveďte: HOVORCA.

Druh pracovného pomeru:
- hlavný pracovný pomer na dobu určitú 1 rok s možnosťou predĺženia a skúšobnou dobou 3 mesiace.

Mzda brutto:
- od 1400 EUR.

Termín nástupu: ASAP

Kontakt:
lucia.skolnikova@upn.gov.sk

Vytlačiť