Pracovná ponuka na pozíciu kameraman-strihač/kameramanka-strihačka

Ústav pamäti národa vyhlasuje konkurz na pozíciu kameraman-strihač. Do tímu Oral History hľadáme človeka, ktorý je zručný kameraman - strihač a sú mu blízke témy totalitných režimov na Slovensku. Práca je spojená so spoznávaním zaujímavých osobností zo Slovenska i zahraničia. Zahŕňa i spoluprácu na multižánrovom Festivale slobody.

Náplň práce:
- aktívna kameramanská činnosť
- nakrúcanie a strih svedectiev pamätníkov obdobia neslobody
- nakrúcanie diskusných večerov ÚPN
- strih v programe Adobe Premiere Pro
- produkčné zabezpečenie úloh
- dramaturgia a produkcia Festivalu slobody
- spolupráca s internými a externými subjektmi

Požadujeme:

Vzdelanie:
- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa

Zručnosti:
- kamera - profesionál
- Adobe Premiere Pro - pokročilý
- aktívne aspoň jeden cudzí jazyk (prednostne angličtina)
- vodičský preukaz skupiny B

Osobné predpoklady:
- pracovné skúsenosti na danej pozícií výhodou
- schopnosť pracovať kreatívne
- schopnosť pracovať v tíme
- precíznosť, presnosť, dôslednosť, samostatnosť
- základné znalosti o totalitných režimoch na Slovensku

Informácia o výberovom konaní:

V prípade záujmu nám do piatku 22. februára 2019 zašlite štruktúrovaný ŽIVOTOPIS s FOTOGRAFIOU a súhlas so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. K vyššie uvedeným dokumentom je potrebné pripojiť aj ukážky vlastnej tvorby v oblasti filmu.

Do predmetu správy uveďte: KAMERAMAN

Nástupný plat: 1 000 € brutto (bez osobných príplatkov)

Termín nástupu: ASAP

Kontakt: viera.sotkovska@upn.gov.sk

Vytlačiť