Organizačná štruktúra 1975 - 1989

Vedenie - Zástupca náčelníka

priezvisko meno evidenčné číslo od do funkcia poznámka foto
MAKOVINSKÝ Vojtech 122858 01.01.1975 31.08.1981 zástupca náčelníka správy zobraziť
HOMOLA Štefan 123607 01.07.1981 30.06.1983 zástupca náčelníka správy zobraziť
VAŠ Ján 154079 15.10.1981 31.12.1989 zástupca náčelníka správy dočasne, ustanovený do funkcie 1.5.1982 zobraziť
HORÁK Ladislav 192743 01.03.1984 31.07.1986 zástupca náčelníka správy zobraziť
NINČÁK Emil 153906 01.11.1986 31.12.1989 zástupca náčelníka správy zobraziť