Pracovná ponuka na pozíciu referent/referentka Sekcie vedeckého výskumu

Ústav pamäti národa vyhlasuje výberové konanie na pozíciu referent/referentka Sekcie vedeckého výskumu.

Náplň práce:

Vedecko-výskumná činnosť o období 1939 – 1989 na Slovensku, samostatný archívny výskum v relevantných domácich a zahraničných archívoch, publikovanie výsledkov vo forme samostatných vedeckých monografií, vedeckých štúdií, edícií dokumentov, odborných článkov, prednášková činnosť, editorská práca na vedeckých zborníkoch, publikáciách a memoárových dielach a recenzná činnosť.

Požadujeme:

Vzdelanie:
Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore história

Pracovné predpoklady:
- publikačná činnosť v domácich aj zahraničných časopisoch
- organizačné schopnosti
- aktívna znalosť jedného svetového jazyka a pasívna znalosť ďalšieho svetového jazyka
- vodičský preukaz skupiny B
- ovládanie PC na používateľskej úrovni

Osobné predpoklady:
- bezúhonnosť
- schopnosť pracovať v kolektíve
- komunikatívnosť, spoľahlivosť, flexibilita, presnosť, schopnosť samostatnej a systematickej vedeckej práce

Informácia o výberovom konaní:

V prípade záujmu nám do 30. apríla 2018 zašlite profesijný životopis, prehľad publikovaných prác, doklad o najvyššom ukončenom vzdelaní a súhlas so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

Do predmetu správy uveďte: HISTORIK

Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer

Plat: dohodou

Termín nástupu: ASAP

Kontakt: peter.jasek@upn.gov.sk

Vytlačiť