Pracovná ponuka na pozíciu asistent/asistentka

Ústav pamäti národa vyhlasuje výberové konanie na pozíciu sekretár/sekretárka.

Náplň práce:

Zabezpečovanie administratívnej činnosti sekretariátu, technická príprava podkladov na rokovanie Správnej rady, evidencia a spracovávanie korešpondencie a protokolov sekretariátu, prijímanie a starostlivosť o návštevy, poskytovanie jednoduchých informácií v styku s verejnosťou, vypracovanie a evidencia záznamov z porád.

Požadujeme:

Vzdelanie:
Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa

Zručnosti:
- ovládanie PC na používateľskej úrovni
- ovládanie administratívneho systému úradu WinASU alebo obdobného
- ovládanie MS Office
- anglický jazyk výhodou
- vodičský preukaz skupiny B

Osobné predpoklady:
- pracovné skúsenostia prax
- bezúhonnosť
- schopnosť pracovať v kolektíve
- komunikatívnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, presnosť, samostatnosť

Informácia o výberovom konaní:

V prípade záujmu nám do 31. januára 2018 zašlite profesijný životopis, doklad o najvyššom ukončenom vzdelaní a súhlas so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

Do predmetu správy uveďte: ASISTENT/ASISTENTKA

Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer

Plat: dohodou

Termín nástupu: ASAP

Kontakt: jergus.sivos@upn.gov.sk

Vytlačiť